Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Діагностика

Клініка «Сі – ДЕНТЛ» має в своєму розпорядженні найсучасніше рентгендіагностичне обладнання, таке як Комп’ютерний томограф з функціями 2D, 3D і ортопантомограма, які застосовуються для максимально швидкої і точної постановки, а також підтвердження медичних діагнозів.

Сучасна стоматологія вважає, що саме цифрова діагностика і панорамний знімок найбільш показові для отримання максимально точного діагнозу. Цифрова рентгенівська діагностика дозволяє здійснити контроль за якістю і правильністю пломбування кореневих каналів, на початкових стадіях допомагає розпізнати карієс.

Також 2D і 3D дослідження необхідні для своєчасної діагностики змін опорного апарату зубів, зміни кісткових тканин і практично завжди призначається перед постановкою брекет систем, перед імплантацією та перед видаленням зубів «мудрості». При цьому, доза радіації, яку отримує пацієнт під час проведення обстеження з використанням комп’ютерного томографа, абсолютно нешкідлива для його здоров’я.

Окрім цього, в нашій клініці застосовується сучасний діагностичний апарат, призначений для прицільних рентгенівських знімків в зоні одного-двох зубів. Це дослідження застосовується, наприклад, для перевірки ходу ендодонтичного лікування під мікроскопом.
Стоматологічна клініка «Сі – ДЕНТЛ» щиро любить своїх пацієнтів і пропонує їм все тільки найкраще та безпечне!