Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Лікування зубів

Лікування зубів для багатьох з нас є великою проблемою. В Україні так склалося, що відвідування стоматолога у багатьох людей асоціюється мало не з добровільним відвідуванням інквізитора. Виною тому низька якість обслуговування старої вітчизняної стоматології, величезні черги в районних поліклініках і «страшні розповіді» про власний досвід лікування зубів від друзів чи родичів. Тому наші співгромадяни все ще йдуть до стоматолога для лікування зубів з великим небажанням і тільки в тому випадку, коли терпіти зубний біль вже немає сил.

Зараз ситуація докорінно змінилася. Лікування зубів стало набагато приємнішою процедурою, ніж раніше. Швидкий розвиток вітчизняної стоматології по шляху освоєння і впровадження найсучасніших засобів, методів і технологій в систему діагностики, профілактики та лікування хвороб зубів та порожнини рота дозволило цій галузі медицини підняти якість обслуговування на абсолютно новий рівень, що відповідає рівню західної стоматології.

Тепер відвідування стоматолога для лікування зубів не має асоціюватися з пекельними муками. Медична наука довела до досконалості методи знеболення, а стоматологічна техніка стала швидкою і точною, що дає можливість досягати відмінних результатів за одне-два відвідування стоматолога.

Розвиток технологій зубозберігаючих операцій привів до того, що зараз видалення зуба роблять лише у самому крайньому випадку. В усіх інших ситуаціях сучасні методики дозволяють відтворити оптимальні форми, розміри і контури будь-якого зуба. Навіть така складна маніпуляція, як лікування зубних кореневих каналів, може бути легко виконана з використанням сучасних матеріалів, високоточного обладнання та інструментів.

Тому, відкладати відвідування стоматолога для лікування зубів не має сенсу. Незначні зміни можуть бути скориговані за одне відвідування. Навіть якщо ВИ вважаєте, що ВАШ випадок найскладніший і запущений, то сучасні методи лікування зубів і висока кваліфікація фахівців нашої клініки допоможуть вирішити цю проблему.