Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Протезування

При втраті хоча б одного зуба людина не тільки відчуває незручність, але й отримує інші проблеми. Відсутність одного, або декількох зубів призводить до серйозних порушень, пов’язаних зі зміщенням зубного ряду і, як наслідок, зміна форми лиця та порушення функціональності системи травлення.

Сучасна стоматологія повністю вирішує проблеми пережовування їжі, повертає здоров’я, красу посмішки і впевненість в собі за допомогою процедури зубного протезування.

Види зубних протезів

Сьогодні в сфері стоматології існують зубні протези найрізноманітніших видів і конструкцій. Два основних типи, які можна виділити серед усієї множини – це знімні і незнімні протези. Вони відрізняються за своєю конструкцією та призначенням.

Знімні протези використовуються, як правило, тоді, коли потрібна заміна всіх зубів і протез не може кріпитися до сусідніх зубів. Цей тип протезів зручний у догляді за ним, не вимагає від лікарів складних маніпуляцій при установці.

Незнімні типи протезів використовуються по одному, коли їх можна закріпити до сусідніх зубів, або в необмеженій кількості, закріплюючи на імплант, вживлений в щелепу і як коронка на окремий зуб.

Переваги протезування

На сьогоднішній день зубне протезування в Києві досягло європейського рівня. Звертаючись в сучасні хороші клініки столиці, можна отримати послугу з  протезування зубів швидко і якісно.

Часто люди прагнуть уникнути таких серйозних втручань, проте варто пам’ятати, що стоматологія пропонує і такі прості протези, як мостовидні коронки або накладки.

Протезування при втраті зубів має такі переваги:

  • Повністю усуває можливість появи проблем зі здоров’ям при втраті зубів.
  • Протез хорошої якості дуже складно відрізнити від справжнього зуба.
  • Як знімні, так і незнімні конструкції не доставляють дискомфорту.
  • Штучні зуби дозволяють забути про захворювання зубів та їх лікування.
  • Ціни на протезування повністю окуповуються його якістю і виправдовуються отриманими перевагами.

Протезування в Києві

У столиці можна легко знайти відмінних докторів, здатних провести протезування зубів на європейському рівні. Наша клініка має ряд переваг: це стоматологія з кваліфікованими фахівцями, матеріалами відмінної якості та демократичними цінами.

Встановлюючи у нас зубний протез, можна бути впевненим у відмінному результаті при будь-якому виді протезування.