Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Імплантологія

Метод заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням внутрішньокісткових імплантатів, який в останні 10 років зробив справжню революцію в стоматологічній практиці, успішно застосовується тепер і в Україні. Провідні фахівці клініки «Сі – ДЕНТЛ» мають великий досвід роботи в даному напрямку стоматології.

Люди, які зіткнулися з проблемою втрати зубів, знають, як важко створити дублікат справжнього зуба – як по вигляду, так і по функціональності. Але за допомогою імплантату цю проблему легко вирішити.

Чомусь, у багатьох існує думка, що імплантація необхідна в безвихідних ситуаціях, коли багато зубів відсутні. Звичайно ж, при втраті великої кількості зубів, і коли, здавалося б, крім знімного протезу неможливо нічого зробити, імплантація дійсно є єдиним варіантом, що дозволяє мати незнімні конструкції. Але, не тільки в цьому полягають її переваги, і перш за все імплантацію можна і потрібно робити при втраті невеликої кількості зубів.
Як би майстерно не був виготовлений мостовидний протез, він все ж таки не може виглядати, як власний здоровий зуб, в основному, через відсутність ефекту відособленості кожного зуба. Імплантація є єдиним і найефективнішим способом, що дозволяє не обробляти сусідні зуби, залишаючи їх в своєму природному вигляді.

В нашій клініці, яка має великий досвід проведення імплантації з подальшим виготовленням зубних протезів, ви можете отримати комплексну консультацію фахівців.

Щоб зважити всі “за” і “проти”, а потім прийняти вірне рішення, необхідно дуже ретельно досліджувати стан кісткової тканини щелепи.

Що являє собою дентальний імплантат?

Дентальний імплантат – це циліндрична конструкція, яка імітує корінь зуба, виготовляється з біологічно інертних матеріалів (титан, цирконій та їх сплави), встановлюється внутрішньокістково. Імплантати мають відповідну поверхневу структуру, яка сприяє з’єднанню імплантата з кісткою. Завдяки цьому виникає безпосереднє з’єднання між кістковою тканиною і поверхнею імплантату, що знаходиться під жувальним навантаженням.

Для проведення операцій в Клініці «Сі – ДЕНТЛ» використовуються імплантати європейського, американського та корейського виробництва, які мають всі міжнародні сертифікати, що гарантують безпеку їх застосування. Дуже важливо, що всі ці імплантати виготовляються з використанням високоточних комп’ютерних технологій, піддаються спеціальній гамма-стерилізації і зберігаються в подвійній стерильній упаковці.

Поняття “імплантація” не обмежується проведенням операції установки імплантатів. Це величезний комплекс лікувальних і профілактичних заходів, що включають підготовку в кабінеті гігієни, реабілітацію, етапи виготовлення протезів і подальше постійне спостереження з виконанням професійної гігієни. При необхідності може бути проведено попереднє оперативне втручання по збільшенню обсягу кісткової тканини в альвеолярному відростку. В цілому, це велика колективна праця, спрямована на відновлення здоров’я ротової порожнини.

Результати застосування цієї технології є феноменальними. Імплантація позбавляє людей від серйозних комплексів, пов’язаних зі спілкуванням, змушує повірити в себе і свої сили, іноді в корені змінює соціальне та особисте життя людей, роблячи їх більш розкутими і привабливими.