Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія одна з необхідних методів лікування зубів. Сучасна стоматологія пропонує послугу видалення зуба на найвищому рівні. Процедура видалення зуба – це крайній захід, коли зуб неможливо врятувати, тому ми завжди рекомендуємо своєчасно проводити мироприємства по профілактиці заходи з лікування зубів, профілактику карієсу і захворювань ясен. Адже втрата навіть одного зуба викликає серйозні функціональні і естетичні проблеми.

Це актуально як для передніх так і для жувальних зубів. Особлива неприємність, якщо доводиться йти до лікаря на видалення зуба мудрості. Якби пацієнти не відкладали профілактичні відвідування до стоматолога, цієї процедури можна було б уникнути. Зруйнований зуб доведеться видалити.

У нас працюють найкращі стоматологи-хірурги, це висококваліфіковані лікарі з досвідом успішної роботи. Вони постійно вдосконалюють свої знання та вміння, відвідують майстер-класи, проходять стажування, регулярно підвищують кваліфікацію.

У нас тепла атмосфера, доброзичливий персонал і по-домашньому затишна обстановка – це шлях до довіри клієнта. У приймальні Вас зустріне доброзичливий адміністратор, який компетентно відповість на Ваші запитання.