Київ вул. Шумського 1 Березняки, озеро Тельбін

(099) 620-30-10

(096) 970-24-66

Ендодонтія

Часто для того щоб якісно відновити зуб, необхідно провести лікування кореневого каналу, який заповнений нервовими закінченнями. Багато хто боїться саме цієї процедури, так як добре пам’ятають, наскільки це було болісно в минулому. Забудьте про біль! Використання новітніх анестезуючих препаратів робить всі етапи лікування в нашій клініці практично безболісними. А застосування мікроскопа в процесі обробки каналів дає можливість зробити цю процедуру з максимальною якістю і без побічних ефектів.

Ендодонтія – це комплекс процедур по лікуванню кореневих каналів. Сьогодні ендодонтія є однією з найбільш динамічних областей, яка розвивається в стоматології.

Ендодонтія допомагає зберегти ті зуби, які підлягали видаленню ще п’ять років тому, а з появою матеріалів, що дозволяють “запаювати” дрібні механічні пошкодження, у стоматологів з’явилися методи і технології, що відновлюють цілісність кісткової тканини зуба. Методи реставрації коренів дозволяють зберегти зуби з пошкодженим корінням (перфорації, тріщини).

Складна ендодонтія – це процес вилучення з кореневих каналів чужорідних тіл (зламаних інструментів), а також пломбування сильно вигнутих або розгалужених кореневих каналів. Такі складні процедури можуть бути виконані тільки висококваліфікованим лікарем за допомогою стоматологічного мікроскопа, ендодонтичного наконечника та іншого додаткового спеціального стоматологічного обладнання.

У клініці «Сі – ДЕНТЛ» ендодонтії приділяється особлива увага, оскільки підвищення ефективності ендодонтичного лікування є запорукою успіху і гарантує надійну профілактику гострої і хронічної інфекції щелепно-лицевої ділянки, а також якісне та повне виліковування хворих зубів.

Захворювання, які лікуються за допомогою ендодонтії

Причинами, за якими лікар вдається до лікування кореневих каналів, можуть бути:

  • гостре і хронічне запалення пульпи (нерва) зуба (пульпіт), яке виражається в періодичних і постійних зубних болях;
  • травми (відлам частини коронки, перелом кореневої частини);
  • різного роду запалення, гранульоми і кісти, що утворилися внаслідок неправильного лікування зубів;
  • підготовка кореневих каналів зубів, які покриватимуться коронками, тобто за ортопедичними показаннями.